logo

 

SEO OPTİMİZASYONU

İnternetteki başarılı olmak  için iyi bir Ranking (Pozisyonlanma) temel belirleyicidir. Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takipdildiğinde ortaya çıkıyor.

İnternette kullanıcıların % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor.

İnternette yeralan milyonlarca web sitesinin arasında arama sonuçları listelerinde en üst sırada SEO (Search Engine Optimization) ile bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekmektedir. Sadece Google 2004 yılında dört milyar Web sitesi indekslenmiştir. 

Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimimize ve tecrübelerimize dayanarak komple bir optimizasyon paketi sunarız.

 

Optimizasyon kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler 

Web site Analizi: Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda pozisyonlanmak için öncelikle sitenin detaylı bir analizinden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri belirleniyor ve SEO optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu: Web site analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.

Arama motorlarına kayıt : Sitenizi aramam motorlarına, katalog ve portallara kaydı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veyahut otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu

Optimizasyon ayarı ve takibi : Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. Indexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir.

Genel olarak web sitesi sende bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme veya optimizasyona tabi tutulması gerekiyor.

Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.

2009 Yılından beri web tasarım sektörünün kalitesini, algısını, bakış açısını, yansımasını, sunuş tarzını değiştirmeyi ve farklılıştırmayı amaç edinerek hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 909 1 303
0537 382 14 72
info@profwebtasarim.com
İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları B1 Blok Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. (2. Plaza No 806) Bahçelievler


Prof Web Tasarım 2009 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım | web tasarım